Spotkania Koła w roku akademickim 2010/2011

Kategoria: Spotkanie Koła 0

Pierwsze spotkanie odbyło się 21.11.2010 w domu parafialnym u ks. Krzysztofa. Jak to na początku w części organizacyjnej dyskutowaliśmy nad planami Koła na rok 2010/ 2011. Jest kilka pomysłów, nad którymi trzeba popracować. A efekty będą na wiosnę 2011.  Liczymy na zaangażowanie wszystkich członków Koła. Każdy według swoich możliwości i zainteresowań.  W części merytorycznej Tomek H. przestawił referat dotyczący Ewangelii Janowej.

Na następne spotkanie czytamy adhortację „Verbum Domini”!

Drugie spotkanie w dniu 10 grudnia 2010 miało miejsce na UKSW. Było to spotkanie poświęcone adhortacji Benedykta XVI „Verbum Domini”. Zajęliśmy się głównie tymi tematami, które dotyczą uprawiania biblistyki. Kilka myśli z adhortacji, które szczególnie zwróciły naszą uwagę Marysia umieściła w naszej gablocie na UKSW obok sali 320.

Postanowiliśmy częściej uaktualniać naszą gablotę. Opiekować się nią będzie Marysia i Magda. Życzymy wielu pomysłów. Natomiast Kindze powierzamy stronę Koła i liczymy, że przedstawi ją w nowej atrakcyjnej odsłonie.

boze-narodzenie-2010

Wszystkim członkom Koła życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a na Nowy Rok 2011 więcej zapału  i wytrwałości w studiach i działalności w Kole, wprowadzając w czyn słowa Jana Pawła II:

„Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali.”